لودینگ

انواع موزاییک ساده

در ادامه معرفی انواع موزاییک های پر تقاضا در بازار، در این بخش به معرفی موزاییک ساده می پردازیم. عمده کاربری این موزاییک ها در کفپوش پشت بام، انباری و زیر پارکت است. البته با توجه به نوع آن می توان در بخش های دیگری مانند کفپوش حیاط و معابر نیز استفاده کرد و موزاییک پشت بام جز کاربردی ترین موارد است.

موزاییک های با سطح صاف، عمدتا در ابعاد 30*30 و 40*40 تولید می شوند. این نوع موزاییک ها از مواد اولیه سیمان خاکستری، پودر سنگ و سنگدانه ها تولید می شوند. لایه زیرین آن ها بتنی بوده و لایه رویی آنها نیز به صورت صاف و صاده از سنگدانه ها تشکیل شده است. موزاییک های ساده در رنگ های متنوعی تولید می شوند و با توجه به نوع و رنگ سنگدانه های به کار رفته، از رنگ های متنوعی برخوردار است.

قیمت موزاییک ساده

پارامترهایی که به صورت مستقیم بر قیمت گذاری این مدل موزاییک ها تاثیرگذارند، می توان به ابعاد و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید اشاره کرد. گروه رز موزاییک واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان، به صورت تخصصی به تولید و توزیع این مدل موزاییک ها می پردازد و شما می توانید جهت خرید و دریافت لیست قیمت، با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما