لودینگ

موزاییک واش بتن

انواع موزاییک واش بتن

در این بخش قصد داریم به بررسی و معرفی انواع موزاییک واش بتن بپرد ازیم.این نوع موزاییک را بر پایه بتن معرفی می کنند،بتی از سیمان، پودر سنگ،چسب بتن و مواد روان کننده مربوط به بتن تشکیل شده است و د ر چرخه تولید آن مشابه تولید سایر موزاییک ها از تجهیزات و دستگاه ساب جهت صیقل دادن آن با فشار آب استفاده می شود .انتخاب مصالح مرغوب در کیفیت موزاییک واش بتن تاثیر گذار بوده و نقش به سزایی در ماندگاری آن خواهد داشت.در بخش زیر شما انواع محصولات مرتبط را بر اساس ابعاد و رنگ متفاوت مشاهده خواهید کرد و جهت دریافت جزئیات بیشتر بر روی نام محصول کلیک کنید.


موزاییک واش بتن سفید لیمویی
موزاییک واش بتن سفید لیمویی
موزاییک واش بتن سفید گیلاسی
موزاییک واش بتن سفید گیلاسی
موزاییک واش بتن لیمویی زرد
موزاییک واش بتن لیمویی زرد
موزاییک واش بتن قرمز مشکی سبز
موزاییک واش بتن قرمز مشکی سبز

کاربرد موزاییک واش بتن

یکی از مشخصه های بارز این نوع موزاییک،تنوع کاربری آن است که موجب شده کاربری واش بتن در کف حیاط، پیاده رو،پارکینگ و دیگر اماکن امکان پذیر گردد.پس به صورت کلی کاربری آن در فضای عمومی ،پارک ها،فضای کنار است خرها و باغ ها به عنوان کفپوش مطرح است.علاوه بر استفاده در فضای بیرون ساختمان ها از این نوع موزاییک می توان در فضای داخلی ساختمان نیز استفاده کرد و در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویری از نمونه کارهای اجرای موزائیک واش بتن قرار دهیم.

قیمت موزاییک واش بتن

از عوامل و پارامترهایی که می توان بر قیمت موزاییک واش بتن تاثیر گذار دانست،عبارت اند از :ابعا د،نوع،طرح،کیفیت مواد اولیه و موارد مشابه این چینی است که در ادامه سعی خواهیم کرد جزئیات بیشتری از ان را مطرح کنیم.از نظر ظاهری،با توجه به پراکندگی سنگ ریزه های به کار رفته بر روی سطح موزاییک،تا حدودی می توان به بررسی کیفیت آن پرداخت.از نظر تن وع رنگ می توان به سفید،لیمویی،مشکی،قرمز،سبز و گیلاسی اشاره داشت و عمدتا محصولات این مجموعه در سایز 40در 40 است.

ویژگی بهترین موزاییک واش بتن

از جمله خصوصیاتی که می توان برای بهترین نوع موراییک واش بتن مطرح کرد عبارت اند از:در برش های صورت گرفته بر روی آن حباب هوا وجود نداشته باشد،پس از شکستن سیمان و سنگ ان از هم جدا نشود ،سنگدانه های استفاده شده در واش بتن باید در تمام صفحات آن پراکنده شده باشد،امکان جدا شدن سریع سنگدانه ها به بتن آسان نباشد، از سیمان با عیار 400 جهت تولید آن استفاده شده باشد و از مقاومت فشاری،ضربه و سایشی بالایی برخوردار باشد.

نصب و اجرای واش بتن

اولین فاکتوری که قبل از نصب این موزاییک باید توجه کنید،اقدام به کوبیدن و مرتاکم کردن محل مربوطه کرده و پس از اجرای پروژه از ریختن سیمان و گچ بر روی آن اکیدا خودداری کنید زیرا سطح واش بتن برجسته بوده و می تواند بر کیفیت محصول نتیجه معکوسی داشته باشد. بسیاری از کاربران در مورد تمیز کردن این موزاییک سوال می پرسند که آیا استفاده از مواد اسیدی و شوینده بر کیفیت ان نتیجه مخرب دارد،که در پاسخ باید گفت بلی و سعی کنید تا جد امکان از آب برای شستشوی آن استفاده کنید.پس همواره نحوه و چگونگی اجرای این متریال بر جلوه نمایی و کیفیت و ماندگاری آن تاثیر گذار است و به صورت کلی نصب ان به دو روش خشکه چینی و خیس ملات صورت می گیرد.

تولید محصولات این مجموعه در اصفهان صورت می گیرد و ما امادگی داریم خدمات خود را علاوه بر اصفهان،به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار خریداران در شهرهای تهران،اهواز،شیراز و سایر شهرهای ایران قرار دهیم.شم ا می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خریدوفروش موزاییک واش بتن با کارشناسان ما در تماس باشید.اگر بخواهیم به انواع موز اییک واشبتن نگاهی بیاندازیم،چرخه تولید ان به صورت استاتیک بوده و مخلوط ب تن در درون قالب های مربوطه ریخته می شد و پس از شستشو و مراحل تولید،قسمتی از سطح سنگ ها بر روی آن برجسته می گردید.


موزاییک واش بتن را چگونه به صورت مستقیم خرید کنیم؟

عمده تولید این نوع موزاییک در استان اصفهان صورت می گیرد و گروه ما در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد آمادگی دارد تا خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران ارائه دهد.جهت خرید به صورت حضوری و یا غیر حضوری با ما در تماس باشید.


موارد استفاده واش بتن در کجا است؟

عمدتا از این موزاییک در مکان های عمومی و فضای باز استفاده می شود که برای نمونه می توان به پیاده رو،پارکینگ،رمپ، پارک ها و فضاهای سبز،پمپ بنزین،سالن های اداری و تجاری و ... اشاره کرد.


تنوع رنگ واش بتن به چه صورت است؟

از نظر تنوع رنگ و طرح عمدتا این نوع موزاییک دارای بازه رنگ های رودخانه ای،سبز،سفید،قرمز،گیلاسی،لیمویی،مشکی،گردویی و ترکیب رنگ های نام رده با همدیگر است. یکی از ویژگی های آن،امکان سفارشی سازی رنگ آن بوده که موجب می شود تا همخوانی آنبا رنگ بندی فضای مورد استفاده بیشتر باشد.


تنوع ابعاد موزاییک واش بتن به چه صورت است؟

از نظر تنوع ابعاد عمدتا این نوع موزاییک دارای سایزهای 30*60 ،40*40 و 50*50 سانتی متر است و برای سایر ابعاد درخواستی می توانید با بخش فروش ما در تماس باشید.اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما