لودینگ

موزاییک پرسی

انواع موزاییک پرسی

یکی دیگر از انواع موزاییک هایی که در این گروه تولید می شود،موزاییک پرسی نام دارد.این قبیل از موزاییک ها به 2 لایه نیز معرفی می شوند که در لایه بالایی آن سنگدانه ها به همراه سیمان قرار گرفته و سمیان آن نیز معمولا از نوع سفید است و لایه پایینی آن نیز از شن و ماسه تشکیل شده است.تراکم ایجاد شده در موزاییک پرسی به واسطه ماشین آلات پرس صورت گرفته و به لایه پایینی،بتن پایه گفته می شود.

اگر بخواهیم به دسته بندی کلی انواع موزاییک پرسی بپردازیم می توانیم آن را به صورت ساده و طرح دار دسته بندی کنیم.در این گروه این نوع محصول به صورت نیمه اتومات و اتومات تولید می شود و پس ا ز اجرای مراحل ابتدایی تولید،سطح آن مورد ساب پذیری قرار گرفته و عمدتا تولید آن نیز در سایزهای 3 0*30 و 40*40 است.با توجه به دو لایه بودن آن،از خصوصیات بارز آن می توان به مقاومت بالا در برابر سرما و یخبندان،ضربه و س ایش و همچنین تنوع طرح و رنگ آن نیز می توان می توان به عنوان یکی دیگر از مزیت های آن بیان کرد.


موزاییک پرسی ساده قرمز
موزاییک پرسی ساده قرمز
موزاییک پرسی ساده سفید گیلاسی
موزاییک پرسی ساده سفید گیلاسی
موزاییک پرسی شیاردار قرمز
موزاییک پرسی شیاردار قرمز
موزاییک پرسی شیاردار سفید
موزاییک پرسی شیاردار سفید
موزاییک پرسی شیاردار سفید مشکی
موزاییک پرسی شیاردار سفید مشکی
موزاییک لیمویی مشکی
موزاییک لیمویی مشکی
موزاییک پرسی عسلی
موزاییک پرسی عسلی

کاربرد موزاییک پرسی

عمده کاربری موزاییک پرسی را می توان در مکان هایی مطرح کرد که تردد بالایی برخوردار بوده و در این بین می توان به اماکنی از قبیل کف داخل و بیرون واحدهای مسکونی،تجاری،اداری،کف سالن های ص نعتی،کف بام،پوشش کف محوطه های فضای سبز،معابر پیاده رو و سایر محوطه های مشابه استفاده کرد.در تولید این نوع موزاییک ها سعی شده تا از بهترین وبا کیف یترین مصالح استفاده شود که در این بین می توان به مرغوب ترین سنگدانه ها،سیمان،شن و سیمان سفید و سیاه اشاره کرد.

قیمت خرید موزاییک پرسی

از جمله عواملی که می توان بر قیمت موزاییک پرسی تاثیر گذار دانست عبارت اند از: ابعاد، نوع، طرح و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید محصول است. البته ما در این مجموعه سعی کرده ایم تا از بهترین مصالح جهت تولید این نوع محصول استفاده کنیم. پارامتر دیگری که می توان بر قیمت فروش موزاییک پرسی تاثیر گذار دانست، فاصله مکان تولید تا خریدار است. ما در منطقه صنعتی نجف آباد اصفهان به تولید این محصول می پردازیم و هدف ما ارائه خدمات به خریداران، بدون واسطه است.


اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما