لودینگ

موزاییک گرانیتی

در ادامه معرفی انواع موزاییک موجود در بازار،در این بخش قصد داریم به بررسی و معرفی موزاییک گرانیتی بپردازیم.این نوع موزاییک نیز از دو سطح برخوردار است که در سطح زیرین آن از بتن تشکیل شده و سطح روی آن نیز از سنگدانه های گرانیتی شکل گرفته که با صیقل داد سطح آن موجب زیبایی آن گردیده است. انواع موزاییک گرانیتی را می توان بر اساس نوع تولید از قبیل پرسی و ویبره ای دسته بندی کرد و همچنین از نظر رنگبندی می توان به نارنجی ،مشکی ،قرمز ،کرم ،صدفی زرد،صدفی قرمز ،طرح فرنگی ،لاشه سفید ،قرمز مشکی ،صدفی سفید و طرح طیتونی تقسیم کرد.

کاربرد موزاییک گرانیت

با توجه به کاربری این نوع متریال برای کف سازی ،به همین دلیل کاربرد موزاییک گرانیتی را می توان برای بخش های زیر مطرح کرد که عبارت اند از:پوشش کف مراکز صنعتی ،پوشش کف انبارها و کارگاهها ،پوشش کف پارکینگ ساختمان های (تجاری ،اداری ،مسکونی و...) و کف پوش نمایشگاه ها.

با توجه به این که سطح زیرین این موزاییک برجسته و خشن است،عاملی بر چسبندگی بالای آن شده و همچنین با توجه به نحوه تولید آن بر اساس پرس موجب شده تا از مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش برخوردار گردد و به همین دلیل در اماکنی که از تردد بالایی برخوردار هستند به عنوان گزینه پیشنهادی مطرح می شود.


قیمت موزاییک گرانیتی

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت موزاییک گرانیتی تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد،رنگ و نوع تولید و همچنین کیفیت تولیدی آن اشاره کرد. از نظر ابعاد که عمدتا در سایز 3*30 و 40*40 تولید می شود،از نظر نوع تولید نیز می توان به ویبره ای و پرسی اشاره کرد و از نظر کیفیت تولید این پارامتر به مواد اولیه استفاده شده از قبیل سیمان بستگی دارد.گروه رز موزاییک در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد قرار دارد و شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی خرید وفروش موزاییک گرانیتی در شهرهای اصفهان،تهران و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید. در ادامه سعی خواهیم کرد تصویر نمونه کارهای اجرایی آن را برای شما قرار دهیم.


اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما