لودینگ

بازار موزاییک تهران کجا است

یکی از دغدغه ها و چالش های ساختمان سازان تهران، جستجو مراکز فروش موزاییک در تهران است. داشتن آدرس بازارهای خرید و فروش موزاییک تهران این امکان را به شما خواهد داد تا به نزدیکترین بازار به ساختمان مسکونی خود مراجعه کنید تا بدین وسیله هزینه حمل و نقل آن کاهشی باشد.

اگرچه خرید از کارخانه و کارگاه تولیدی موزاییک به کاهشی بودن قیمت موثر است اما با توجه به شرایط این شهر، امکان احداث کارگاه در نزدیکی شهر وجود ندارد. شما می توانید به سراغ آن دفاتر فروش موزاییک بروید که نمایندگی یا دفتر فروش کارخانه هستند.

بازار موزاییک تهران

بازارهای موزاییک تهران

با تحقیقات میدانی که انجام دادیم از مطرح ترین بازارهای موزاییک پایتخت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سهروردی شمالی
  • صادقیه
  • پونک
  • باقر شهر

یکی از سوالات پرتکراری که توسط خریداران موزاییک در طهران مطرح میشود، در رابطه با موزاییک فروشی است و این که چگونه و به چه صورت انجام میشود. اگر قصد خرید مستقیم از کارخانه را داشته باشید این امکان تا حدودی برای شما سخت است زیرا کارگاه و کارخانه ای در نزدیکی تهران آنچنان وجود ندارد اما میتوانید به سراغ فروشندگانی بروید که دفتر فروش و نمایندگی کارخانه هستند. برای نمونه، قیمت موزاییک واش بتن خریداری شده از کارخانه نسبت به قیمت واش بتنی که از مغازه خریداری کنید حداقل 20 تا 30 درصد کمترا ست زیرا آن مغازه دار نیز حاشیه سودی در نظر گرفته است.

گروه رز موزاییک واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان، به تولید انواع موزاییک می پردازد و آمادگی دارد محصولات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران در سراسر ایران و به خصوص شهر تهران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما