لودینگ

موزاییک طرح سنگ

با افزایش قیمت سنگ های ساختمانی،تقاضا برای سفارش و خرید موزاییک طرح سنگ نیز افزایش یافته و از جمله دلایل محبوبیت این نوع موزاییک در بین خریداران می توان به شباهت بالای آن با انواع سنگ های ساختمانی دانست که در این بین می توان به طرح مرمر و تراورتن اشاره کرد. از جمله کاربری های آن می توان به استفاده در کف حیاط،کف پارکینگ،پشت بام،پیاده رو و فضای سبز اشاره کرد که عمده کاربری آن به عنوان موزاییک حیاطی است.

انواع موزاییک طرح سنگ

دسته بندی و معرفی موزاییک هایی که طرح سنگ هستند را می توان بر اساس نوع سنگ ساختمانی که در آنها به کار رفته،دسته بندی کرد که در این بین سنگ های مرمر،تراورتن و گرانیت و همچنین لاشه بیشترین کاربری را دارند و آنها را با نام های طرح سنگ تراورتن، مرمر و قلوه سنگ و همچنین موزاییک گرانیتی نام گذاری می کنند.

از ویژگی های این نوع مدل موزاییک ها،می توان به دوام و مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه اشاره کرد و با توجه به فشردگی بالا،از حداقل نفوذ آب برخوردار است. در تمامی بخش های ساختمان قابلیت استفاده را داشته که در این بین می توان به کف پارکینگ،کف حیاط،کف تراس،پیاده رو،فضای سبز و مراکز تجاری و اداری و … اشاره کرد.

خرید موزاییک های طرح سنگ در اصفهان

در استان اصفهان شهرک های صنعتی فعال زیادی در زمینه تولید سنگ ساختمانی وجود دارد و به موازات آن،لاشه های انواع سنگ های ساختمانی به راحتی در دسترس کارگاههای تولید موزاییک است و همین موضوع موجب شده تا از آن با نام موزاییک طرح سنگ اصفهان نیز نام برده شود.

مزیت های زیادی را در جهت محبوبیت این نوع موزاییک ها مطرح کردیم که از مهمترین آن ها می توان به قیمت مناسبتر نسب به سنگ های ساختمانی اشاره کرد. گروه ما سعی کرده تا به تولید این نوع موزاییک در طرح ها و رنگ های متنوع بپردازد تا بدین وسیله هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار دهد و همچنین همواره کیفیت و استحکام را اولویت استانداردهای تولید خود قرار داده است. عمده تولید آن در سایزهای 30*30 و 40*40 است ولی اگر شما سفارش ابعاد دیگری دارید می توانید با بخش فروش ما در تماس باشید.

گروه رز موزاییک واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد به تولید انواع موزاییک و مخصوصا طرح سنگ می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت محصولات این گروه ، با کارشناسان ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com