لودینگ

موزاییک شیاردار

در ادامه معرفی انواع موزاییک های این گروه،در این بخش قصد داریم به معرفی انواع موزاییک شیاردار بپردازیم.همانطور که از معنای آن مشخص است،شیاردار یعنی بر روی سطح آن فرورفتگی و برجستگی وجود داشته و عمده کاربری آن نیز جهت استفاده در کف فرش بوده و اگر بخواهیم به صورت ویژه تر کاربری موزاییک شیاردار را بررسی کنیم می توان به استفاده آن در کف فرش پیاده رو اشاره کرد که مانع لغزندگی سطح پیاده رو خواهد گردید.

موزاییک شیاردار

موزاییک از متریال های پرکاربرد ساختمانی است که عمدتا به عنوان کف پوش در بخش های مختلف از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم،موزاییک ها از دو لایه با نام های زیرین و رویه تشکیل گردیده که لایه زیرین از سیمان و ماسه تشکیل گردیده و از ضخامت بالایی برخوردار است و لایه روی آن جهت استفاده در ایجاد طرح های متفاوت از نظر تزینی است که طرح شیاردار نیز بر روی این سطح صورت می گیرد.

موزاییک شیاردار

قیمت موزاییک شیاردار

از پارامترها و عوامل تاثیر گذاری که می توان بر روی قیمت موزاییک شیاردار مطرح کرد،می توان به ابعاد و کیفیت تولید آن اشاره کرد.از نظر ابعاد این نوع موزاییک عمدتا در سایز 40در 40 سانتی متر با ضخامت 3.5 سانتی متر تولید می شود.کیفیت تولید آن نیز به چرخه تولید(3 مرحله ویبره و 900 تن فشار پرس ،10 مرحله ساب و سیستم اتاق بخار )،تاثیر زیادی بر کیفیت محصول دارد. به صورت تیتر وار اگر بخواهیم به کاربرد موزاییک شیاردار بپردازیم،می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از :

  • کف حیاط(موزاییک شیاردار حیاط): کف پوش حیاط در مرحله نخست استحکام زمین را در برابر باران و برف حفظ می کند و لازم است که متریال انتخابی به گونه ای باشد که سریعا آب را از خود عبور دهد و همچنین برای عبور و مرور روزانه نیز مشکلی پیش نیاورد که در این مورد می توان موزاییک های شیاردار را به عنوا بهترین گزینه به شمار آورد.
  • کف پارکینگ: مهمترین اصلی که در کف پوش پارکینگ باید در نظر گرفته شود توجه به عدم لغزندگی سطح و افزایش استحکام لاستیک ماشین با کف پوش مربوطه است که در این مورد با شیارهایی که بر روی این موزاییک وجود دارد موجب می شود تا درصد لغزندگی را به حداقل ممکن برسانند.
  • کف پیاده رو:لغزندگی پیاده رو در فصل های سر سال بسیار اهمیت دارد و همچنین کف پوش مربوطه باید به گونه ای باشد که آب روی سطح به آسانی حرکت کند.
  • کف ویلا و باغ

با توجه به کاربری این نوع موزاییک،باید در انتخاب آن به شرایط آبو هوایی توجه ویژه ای داشته باشید،برای نمونه فتوجه به شرایط گرمسیری و سردسیری منطقه است. در مناطق معتدل که از بارندگی بالایی برخوردار هستند شیارهای روی سطج موزاییک منجر می شود تا لغزندگی سطح کاهش یابد. پس به صورت تیتر وار می توان به استحکام و دوام،مقاومت در برابر سرما و گرما،سایش و ضربه را به عنوان فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب این متریال در نظر گرفت.

گروه رز موزاییک واقع در منطفه صنعتی نجف آباد اصفهان به صورت تخصصی به تولید این نوع موزاییک می پردازد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی خرید وفروش موزاییک شیاردار با کارشناسان ما در تماس باشید.ما در این گروه سعی می کنیم به ارائه با کیفیت ترین و ارزان ترین محصول بپردازیم.ما در تلاش هستیم تا خدمات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار شما خریداران در شهرهای اصفهان و تهران قرار دهیم.

موزاییک شیاردار در اصفهان

یکی از سوالات پر تکراری که توسط خریداران از سایر شهرستان ها از ما پرسیده می شود در رابطه با تولید این محصول در اصفهان است و بسیاری از خریداران به ما اعلام می کنند که موزاییک شیاردار اصفهان را نیاز داریم.باید توجه داشته باشید که به دلیل عمده تولید این محصول در اصفهان،موجب شده تا آنرا در بازار با این برند معرفی کنند.شیاردار بودن آن علاوه بر ایجاد ساختاری منحصر در پروژه اجرایی،موجب شده تا از لغزندگی سطح نیز جلوگیری کند و بر کیفیت کاربری آن خواهد افزود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما