لودینگ

آشنایی با انواع موزاییک سنگ دار

موزاییک امروزه به عنوان یکی از کاربردی ترین متریال های ساختمانی است که کاربری عمده آن نیز در کف تعریف شده و در این بخش ما قصد داریم به معرفی موزاییک سنگ دار بپردازیم. البته شایان ذکر است که در بسیاری از منابع از آن به عنوان کف پوش بتنی نام می برند که ترکیبی از ملات سیمان و سنگدانه است و از 2 لایه زیرین و رویی تشکیل شده که سطح زیرین آن از جنس بتن و سطح رویی آن ترکیبی از سنگدانه ها است.حال می توان به این سوال پرداخت که موزاییک سنگدار چیست؟

موزاییک سنگ دار

تعریف خاصی برای این کلمه نمی توان مطرح کرد و در این حد توضیح کافی است که موزاییک سنگدانه به موزاییکی گفته می شود که بر روی سطح بالایی آن به وسیله سنگ های ساختمانی تزئین شده و اصولا با استفاده از تنوع رنگ سنگ های ساختمانی،طرح های شیک و جذابی ایجاد شده و همین مورد موجب گردیده تا کاربری موزاییک به عنوان کف پوش افزایش و به شما این امکان را خواهد داد تا به آسانی به انتخاب موزاییک کف حیاط بپردزاید.

قیمت موزاییک سنگدار

در بحث قیمت گذاری بارها به این نکته اشاره کردیم که پارامترهایی از قبیل نوع موزاییک،ابعاد،تنوع طرح و رنگ و همچنین کیفیت تولید به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیر گذار می باشند.از نظر انواع موزاییک سنگ دار می توان به سنگ دار شسته،سنگ دار شیاردار و سنگ دار صاف اشاره کردو در بخش های مرتبط هر کدام را سعی کرده ایم به صورتر جداگانه بررسی و ارزیابی کنیم.

از نظر کاربری نیز این نوع موزاییک ها جهت استفاده به عنوان کفپوش را داشته که در این بین می توان به حیاط خانه،باغ و ویلا،کفپوش پیاده رو و کف پارکینگ اشاره کرد.گروه رز موزاییک در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان به تولید این نوع موزاییک می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما