لودینگ

موزاییک لاشه ای

یکی از محبوب ترین نوع موزاییک ها در جهت کفپوش ساختمان،موزاییک های لاشه ای است. از نظر ساختار، این نوع موزاییک دارای دو سطح بتنی و لایه رویی است که بر روی لایه رویی آن با استفاده از انواع سنگ های ساختمانی به طرح لاشه ای پوشش داده شده و مجدد صیقل داده شده است.

انواع موزاییک لاشه در اصفهان

عمدتا دسته بندی این نوع موزاییک را بر اساس ابعاد و نوع سنگ لاشه به کار رفته بر روی لایه رویی مطرح می کنند. از نظر ابعاد که قابلیت تولید در تمامی سایزهای استاندارد را دارد، اما از نظر نوع سنگ به معرفی آنها خواهیم پرداخت که عبارت اند از:

  • موزاییک لاشه مرمر: همانطور که از نام آن مشخص است بر روی سطح رویی آن سنگ مرمر قرار گرفته و از نظر نوع مرمر،محدودیتی وجود ندارد اما عمدتا از مرمرهای با رنگ سبز استفاده میشود زیرا تولید این نوع مرمر در کارخانه های سنگبری بیشتر است و به مراتب قیمت این نوع موزاییک نیز بیشتر است.
  • موزاییک لاشه سنگ چینی: این نوع موزاییک عمدتا از زمینه رنگ روشن مایل به سفید برخوردار است و عمدتا نیز از سنگ های چینی قروه،ازنا و الیگودرز جهت پوشش لایه رویی آن استفاده می شود.
  • موزاییک لاشه ای مرمریت: تنوع رنگ این نوع موزاییک بیشتر است زیرا سنگ مرمریت از تنوع رنگ بالاتری برخوردار است به همین دلیل شما قادر خواهید بود برای هر زمینه رنگ دلخواه خود از قبیل کرم،مشکی،سفید و … موزاییک مورد نظر خود را خریداری کنید.
موزاییک لاشه ای

عوامل تاثیرگذار بر قیمت موزاییک های لاشه ای

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت این نوع موزاییک ها تاثیرگذار دانست که از مهمترین آنها می توان به ابعاد و نوع سنگ لاشه به کار رفته اشاره کرد. برای نمونه، لاشه مرمر از لاشه مرمریت گرانتر است و به نسبت نیز هزینه تهیه موزاییک های آن ها نیز متفائت است.گروه رز موزاییک واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان،به تولید انواع موزاییک لاشه با طرح و رنگ های متعدد می پردازد. شما می توانید جهت دریافت قیمت خرید با کارشناسان ما در تماس باشید. در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویر بیشتری از تنوع طرح و کاربرد آن در ساختمان ارائه دهیم.

4 پاسخ به “موزاییک لاشه ای”

  1. علی شکوهی گفت:

    موزاییک لاشه ای سنگ مرمر نیاز دارم. در صورتی که از این طرح دارید، تصاویر آنها را برای بنده ارسال کنید.

  2. بازرگانی گفت:

    آیا در کارگاه شما موزاییک لاشه ای صادراتی نیز تولید میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما