لودینگ

موزاییک کف سالن

موزاییک جز آن دسته از متریال های ساختمانی است که به عنوان جزئی جدایی ناپذیر جهت استفاده در کف ساختمان ها است و در این بین می توان موزاییک کف سالن را به عنوان یکی از پرجستجوترین کلمات توسط کاربران جهت خرید این متریال به شمار آورد، زیرا با توجه به نوع کاربری ساختمان، سالن های متنوعی نیز به نسبت وجود دارد که هر کدام را به صورت جداگانه بررسی و ارزیابی خواهیم کرد.

موزاییک کف سالن

انواع موزاییک کف سالن

همانطور که گفتیم با توجه به نوع کاربری ساختمان، سالن های متعددی نیز وجود دارد و ما نیز دسته بندی را بر این اساس انجام می دهیم اما قبل از این که به معرفی این تنوع بپردازیم، ابتدا اشاره ای به برندهای مطرح خواهیم داشت. تمامی موزاییک های موجود در بازار قابلیت استفاده در کف سالن ها را دارند اما در این بین می توان واش بتن،پرسی،بتنی و گرانیتی را جز پرکاربردی ترین نوع ها دانست. برای دریافت نمونه تصاویر و لیست قیمت هر کدام نیز می توانید به بخش مربوطه مراجعه کنید که در این بخش می توان دریافت قیمت موزاییک واش بتن را مثال زد.

موزاییک کف سالن پذیرایی

در پذیرایی کف ساختمان علاوه بر توجه به پارامترهای مقاومت در برابر ضربه و سایش، باید به فاکتور زیبایی و طراحی آن متریال توجه ویژه ای داشته باشید که در این بین می توان برای موزاییک های کف سالن، استفاده از نوع موزاییک سنگ دار را را پیشنهاد داد. از نظر تنوع طرح سعی شده تا ترکیب لاشه های موجود از سنگ های ساختمانی به طراحی منحصربه فردی بپردازند و این موضوع موجب شده تا شما در هنگام اجرای پروژه گزینه های زیادی جهت انتخاب داشته باشید.

موزاییک کف سالن های صنعتی

بخش مهم دیگر جهت استفاده از موزاییک در پیاده سازی کف سالن، کارخانه های صنعتی است. اصولا با توجه به نوع کاربری این مراکز باید از موزاییکی استفاده کنید که دارای مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش باشد،از حداقل جذب آب برخوردار باشد،به آسانی مورد تمیز کاری قرار گیرد و سطح مربوطه نیز از کمترین لغزندگی برخوردار باشد که در این بین ما نوع شیاردار و کف پوش بتنی را پیشنهاد می کنیم.

موزاییک برای کف سالن های اداری و آموزشی

با توجه به نوع کاربری این قبیل از ساختمان ها،به نسبت از تردد بالایی برخوردار هست و نیاز است تا موزاییک انتخابی به مرور زمان دچار سایش نشود و حفره و خوردگی بر روی سطح آن به وجود نیاید. علاوه بر پارامترهای کیفی،بسیار اهیمت دارد که به پارامترهای ظاهری نیز توجه شود. باید دارای طرح و رنگ بندی زیبایی باشد تا فضای مربوطه از ظاهری جذاب برخوردار باشد و خوشبختانه کارگاههای موزاییک سازی در اصفهان به این موضوع توجه ویژه ای شده و منجر شده تا موزاییک اصفهان به عنوان یک برند شناخته شده باشد.

در ادامه سعی خواهیم کرد بررسی کلی تر از انواع موزاییک های موجود جهت استفاده در کف سالن های آموزشی،تجاری،اداری و … نیز داشته باشیم و شما می توانید جهت خرید به صورت مستقیم و یا تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارگاه ما در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان قرار دارد.

یک پاسخ به “موزاییک کف سالن”

  1. علی همتی گفت:

    در بین موزاییک هایی که در وب سایت خود معرفی کردید کدام نوع برای کف سالنهای صنعتی مناسبتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما