لودینگ

راهنمای انتخاب بهترین نوع جدید موزاییک کف حیاط

یکی از چالش هایی که همواره بسیاری از پیمانکاران و خریداران با ان مواجه می باشند،انتخاب بهترین نوع موزاییک برای کف حیاط است.موزاییک جز آن دسته از متریال های ساختمانی به شمار می آید که کاربری اصلی آن نیز استفاده در کف حیاط است و باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که این متریال از تنوع نوع،ابعاد و طرح مختلفی برخوردار بوده و بر اساس سلیقه مشتری و همچنین توجه به نوع کاربری باید مورد استفاده قرار گیرد.از نظر ابعاد عمده سایز کاربری موزاییک مورد استفاده برای حیاط می توان به سایزهای 40*40 و 30*320 اشاره کرد و ما نیز در بخش زیر سعی کرده ایم تنوعی از ان ها را برای شما قرار دهیم تا با شناخت کافی به انتخاب محصول مورد نظر خود بپردازید.

از انواع موزاییک کف حیاط می توان به نمونه های زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • بتنی یا کفپوش: همانطور که از نام ان مشخص است،از نوع بتن بوده و از وزن بیشتری نسبت به سایر موزاییک ها برخوردار بوده و از 2 لایه تشکیل شده و همین موضوع موجب شده تا به نسبت از مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار برخوردار باشد.
  • سیمانی: این دسته جز ساده ترین نوع به شمار می آید و فاقد هر گونه سنگدانه و رنگ تزئینی است.
  • سنگ دار: بر خلاف سیمانی در این نوع موزاییک از سنگدانه استفاده شده و دارای طرح های شیاردار،واش بتن و پلاکی است که سعی کرده ایم در بخش های جداگانه به شرح کامل آن ها بپردازیم.
  • پلیمری: از خصوصیات بارز آن می توان به جذب آب پایین،مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش ،چسبندگی بالا به ملات و همچنین سازگاری و دوام در مناطق سردسیری اشاره کرد.
  • شیاردار
نمونه کار موزاییک کف حیاط

قیمت خریدوفروش موزاییک حیاطی

عوامل و پارامتر متعددی را می توان بر قیمت موزاییک حیاطی تاثیر گذار دانست و همانطور که در پاراگراف ابتدایی نیز اشاره کردیم موزاییک های قابل استفاده در این بخش از تنوع بالایی برخوردار بوده که هر کدام از بازه قیمتی مختص به خود برخوردار است.در این بین ابعاد را نیز تا حدودی می توان بر روی قیمت تاثیر گذار دانست اما نسبت آن به نوع کمتر است.این متریال به عنوان یک کفپوش برای کف حیاط به نسبت باید از خصوصیات قابل قبولی برخوردار باشد و همواره به کیفیت اهمیت بیشتری نسبت به قیمت باید صورت گیرد.البته ما در ادامه سعی خواهیم کرد لیستی از انواع موزاییک کف حیاط ارزان در اختیار شما قرار دهیم.

انتخاب بهترین نوع موزاییک برای کف حیاط مناطق سردسیری

در مناطقی که سردسیری است در معرض بارش برف و باران فراوان قرار داشته و احتمال یخ زدگی و به نسبت لغزندگی در آن ها بالاتر است و اولین فاکتوری که در انتخاب موزاییک حیاط برای این نوع مناطق باید توجه داشت،عدم صاف بودن سطح ان است و بهتر است از موزاییک هایی استفاده گردد که بر روی سطح آنها سنگدانه و شیار قرار داشته باشد و برجستگی سطح مانع لغزندگی گردد.دومین فاکتوری که باید توجه شود بحث چند لایه ای بودن موزاییک مورد نظر است و همچنین به گونه ای باشد که از کمترین جذب آب و رطوبت برخوردار باشد.

انتخاب بهترین نوع موزاییک خیاطی برای مناطق گرمسیری

در مناطق گرمسیری بحث درجه حرارت و تابش نور خورشید مطرح است که ساعات طولانی بر کف حیاط می تابد.در این مناطق باید از موزاییک هایی استفاده کنید که از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار باشند.این گروه در اصفهان واقع شده و در تلاش است تا خدمات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار شما خریداران قرار دهد.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

نمونه کار موزاییک در کف حیاط

با توجه به درخواست پر تعداد کاربران، در این بخش تعدادی تصویر از نمونه کارهای اجرایی کف حیاط با استفاده از موزاییک را برای شما قرار می دهیم.اگر شما نیز تصویری از پروژه خود دارید،برای ما ارسال کنید تا در وب سایت قرار دهیم.

سوالات پر تکرار:

آیا انواع موزاییک های حیاطی که در بخش بالا نام بردید،به همین تعداد محدود می شود و یا برندهای دیگری نیز برای خرید وجود دارد؟ در بخش مربوطه ما به انواع موزاییک مورد کاربرد اشاره کردیم،اما شما می توانید از مدل های گرانیتی و واش بتن و همچنین طرح سنگ نیز استفاده کنید.

آیا از موزاییک های طرح سنگ می توان در حیاط استفاده کرد؟ بله،در سوال ابتدایی نیز اشاره ای به موزاییک های طرح سنگ داشتیم. برای نمونه از طرح مرمر و تراورتن می توانید استفاده کنید.

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com