لودینگ

موزاییک باغی

یکی از مصالح ساختمانی که جز کاربردی ترین متریال های ساختمانی به شمار می آید،موزاییک می باشد و واژه و کلمه موزاییک باغی برای بسیاری از معماران و پیمانکاران بیگانه است و اگر به آن ها درخواست شود تا به طراحی محوطه یک باغ بپردازند،اولین متریال هایی که به فکر آن ها می آید استفاده از سنگدانه های محوطه باغ و ویلا می باشد که به کرات مشاهده گردیده که پس از مدتی سنگدانه های محوطه باغ و ویلا بر اثر آلودگی ظاهر ابتدایی خود را از دست داده و همچنین تمیز کردن آن ها نیز به سختی صورت می گیرد.

موزاییک باغی
موزاییک باغی

به همین دلیل ما در این بخش قصد داریم به بررسی و معرفی انواع موزاییک باغ بپردازیم تا بدین وسیله راه حلی برای برطرف ساختن این چالش ارائه دهیم.باغ به عنوان مکانی در نظر گرفته می شود که نسبتا از تردد بالایی برخودار بوده و همچنین میزان رطوبت و آب به نسبت بیشتر از سایر اماکن است. به همین دلیل استفاده از یک سری متریال های ساختمانی از قبیل کاشی و سرامیک کامل منتفی است و سنگ ساختمانی نیز از قیمت بالایی برخوردار است که برای صاحبان باغ و ویلا به هیچ وجه صرفه اقتصادی ندارد که از سنگ ساختمانی در کف محوطه باغ استفاده کنند وبه همین دلیل استفاده از موزاییک باغ مطرح می گردد.

همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم،موزاییک جز آن دسته از مصالح ساختمانی به شمار می آید که از تنوع طرح،نقش و رنگ قابل قبولی برخوردار است و همین مورد موجب شده تا استفاده از موزاییک در باغ مطرح گردد.این متریال به عنوان بتنی به شمار می آید که در مقابل آب ،سرما،گرما و ترددهای زیاد با هر وسیله ای از مقاومت بالایی برخوردار است و به مرور زمان نیز کیفیت خود را از دست نمی دهد و البته این موارد کاملا به کیفیت چرخه تولید آن بستگی دارد و ما در این گروه سعی کرده ایم از بهترین مواد اولیه برای ساخت موزاییک استفاده کنیم و شما می توانید جهت دریافت قیمت موزاییک در اصفهان با ما در تماس باشید.

قیمت خرید موزاییک باغی

از پارامترها و فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت موزاییک باغی می توان به تنوع نوع،رنگ،ابعاد و طرح آن اشاره کرد. از نظر نوع می توان به پلیمیری (به دلیل داشتن مقاومت بالا به عنوان گزینه از مناسب جهت استفاده در حیاط باغ مطرح است) و واش بتن(از مشخصه آن زیبایی و ویژگی های فیزیکی استو به دلیل ظاهر منحصر به فرد این امکان برای آن وجود دارد تا طرح های منحصر به فرد با سایر عناصر باغ برقرار کند) اشاره کرد. گروه رز موزاییک در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان قرار گرفته و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی خریدوفروش موزاییک باغی با ما در تماس باشید.

بهترین موزاییک برای کف باغ

در انتخاب متریال مورد استفاده در فضای باغ باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا در معرض بارندگی ،برف،سرما و گرما در طول سال قرار می گیرد و علاوه بر توجه به پارامترهای تاثیر گذار بر زیبایی طراحی ،باید به این پارامترها نیز توجه ویژه ای شود.برای نمونه،بسیاری از سایت های مرتبط به معرفی موزاییک پلیمیری به عنوان بهترین نوع موزاییک پرداخته اند و در واقع متراکم بودن این کف پوش و تراکم بالا و همچنین چرخه تولید آن را دلیلی بر انتخاب این نوع محصول قرار داده اند.

یک پاسخ به “موزاییک باغی”

  1. نوروزی گفت:

    در صورت امکان لیستی از انواع موزاییک های قابل استفاده در باغ و ویلا را برای بنده ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما