لودینگ

تفاوت موزاییک های پلیمری و پرسی چیست؟

موزاییک به عنوان یکی از پر کاربردترین متریال ساختمانی در کفپوش است و نکته ای که برای این محصول وجود دارد،داشتن تنوع بالا نوع است و ما در این محتوا قصد داریم تا یک مقایسه کلی بین موزاییک های پلیمری و پرسی داشته باشیم و سعی می کنیم تا حد امکان تفاوت موزاییک پلیمری با موزاییک پرسی را بیان کنیم،اما شایان ذکر است که پرسی عمدتا در کفپوش حیاط استفاده می شود و به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که از محتوا موزاییک حیاطی ما نیز دیدن نمائید.

تفاوت موزاییک پرسی و پلیمری

موزاییک پرسی از تراکم سیمان،ماسه،پودر سنگ و سنگ دانه تولید شده و نوعی از بتن به شمار می آید و در قالب ها و طرح های متفاوتی نیز تولید می گردد که همین موضوع موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را پوشش و تقاضا برای خرید آنها به نسبت بالا باشد، اما موزاییک پلیمری چیست؟ این نوع موزاییک از ترکیب پلیمر و بتن شکل گرفته و به همین دلیل شباهت هایی با سنگ های مصنوعی و طبیعی دارد و بسیاری از آنها به جای سنگ مصنوعی نیز استفاده می شوند.

تفاوت موزاییک پرسی با پلیمری

به سراغ اصل محتوا خواهیم رفت و تفاوت های این ئو موزاییک را مطرح خواهیم کرد که عبارت اند از:

  • تنوع رنگ در نوع پلیمری نسبت به پرسی بیشتر است.
  • از نظر طرح،پلیمر نسبت به پرسی تنوع بیشتری دارد.
  • پلیمری نسبت به بتنی متراکم است و همین موضوع موجب شده تا از آن در مناطق سردسیری به نسبت بیشتر استفاده گردد.
  • وجود درصد بیشتر پلیمر در انها موجب تراکم بیشتر خواهد شد و به همین نسبت مقاومت در برابر ضربه وسایش نیز افزایش یافت هاست.
  • برای تولید موزاییک های پلیمری نیاز به حساسیت بیشتر و رعایت نکردن یک سری اصول در چرخه تولید،موجب می شود تا کیفیت مورد نظر را نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما