لودینگ

تفاوت موزاییک های پلیمری و پرسی چیست؟

موزاییک به عنوان یکی از پر کاربردترین متریال ساختمانی در کفپوش است و نکته ای که برای این محصول وجود دارد،داشتن تنوع بالا نوع است و ما در این محتوا قصد داریم تا یک مقایسه کلی بین موزاییک های پلیمری و پرسی داشته باشیم و سعی می کنیم تا حد امکان تفاوت موزاییک پلیمری با موزاییک پرسی را بیان کنیم،اما شایان ذکر است که پرسی عمدتا در کفپوش حیاط استفاده می شود و به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که از محتوا موزاییک حیاطی ما نیز دیدن نمائید.

تفاوت موزاییک پرسی و پلیمری

موزاییک پرسی از تراکم سیمان،ماسه،پودر سنگ و سنگ دانه تولید شده و نوعی از بتن به شمار می آید و در قالب ها و طرح های متفاوتی نیز تولید می گردد که همین موضوع موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را پوشش و تقاضا برای خرید آنها به نسبت بالا باشد، اما موزاییک پلیمری چیست؟ این نوع موزاییک از ترکیب پلیمر و بتن شکل گرفته و به همین دلیل شباهت هایی با سنگ های مصنوعی و طبیعی دارد و بسیاری از آنها به جای سنگ مصنوعی نیز استفاده می شوند.

تفاوت موزاییک پرسی با پلیمری

به سراغ اصل محتوا خواهیم رفت و تفاوت های این ئو موزاییک را مطرح خواهیم کرد که عبارت اند از:

  • تنوع رنگ در نوع پلیمری نسبت به پرسی بیشتر است.
  • از نظر طرح،پلیمر نسبت به پرسی تنوع بیشتری دارد.
  • پلیمری نسبت به بتنی متراکم است و همین موضوع موجب شده تا از آن در مناطق سردسیری به نسبت بیشتر استفاده گردد.
  • وجود درصد بیشتر پلیمر در انها موجب تراکم بیشتر خواهد شد و به همین نسبت مقاومت در برابر ضربه وسایش نیز افزایش یافت هاست.
  • برای تولید موزاییک های پلیمری نیاز به حساسیت بیشتر و رعایت نکردن یک سری اصول در چرخه تولید،موجب می شود تا کیفیت مورد نظر را نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما