لودینگ

مزایای استفاده از موزاییک پلیمری در پشت بام

در سال های گذشته عمدتا از ایزوگام جهت پوشش پشت بام استفاده میشد اما چند اسلی است که نقش موزاییک پشت بام پر رنگ شده و اکثریت موزاییک های موجود در بازار قابلیت استفاده در سقف را دارند. در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی به مزیت های استفاده موزاییک پلیمری در پشت بام بپردازیم.

موزاییک پلیمری را نوعی سنگ طبیعی معرفی کردیم که با تغییر ساختار سیمان و انجام فرآیند پلیمریزاسیون به وجود می آید. پلیمری بودن آن موجب شده تا یک سری مزایا از قبیل حداقل جذب آب، مقاوم بودن در برابر گرما و سرما و مقاوم در برابر تغییرات دمایی را با خود به همراه داشته باشد و کاربری های متعددی برای آن بتوان تعریف کرد.

دلایل استفاده موزاییک پلیمری در پشت بام

با توجه به مواد اولیه به کار رفته در تولید و نحوه تولید این متریال، موجب شده تا دلایل قانع کننده ای جهت کاربری آن در سقف مطرح شود که به شرح زیر است:

  • مقاوم بودن در برابر اشعه ماورا بنفش
  • ماندگاری و دوام رنگ بر اثر تابش نور خورشید
  • راحتی در نصب و اجرا
  • چسبندگی قابل قبول به ملات
  • تنوع در ابعاد
  • تنوع طرح و رنگ

دلایل نام برده شده جز خصوصیات اصلی جهت چرایی استفاده از موزاییک پلیمری در پشت بام می باشد و میتوان مقاومت سایشی و ضربه را نیز به عنوان فاکتورهای تاثیرگذار در جهت یک انتخاب آگاهانه به شمار آورد. تنوع طرح و رنگ این موزاییک موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را پوشش دهد و دست طراح به خوبی در طراحی فضای پشت بام مطابق با سلیقه کارفرما باز باشد. البته تنوع ابعاد نیز در محبوبیت آن تاثیرگذار است. برای نمونه اگر برای شما سرعت اجرا اهمیت داشته باشد، می توانید از سایزهای بزرگ تر پلیمری استفاده کنید و اگر به دنبال ظزیف کاری هستید می توانید از ابعاد ریزتر استفاده کنید.

گروه رز موزاییک واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان، به تولید و فروش انواع موزاییک و کف پوش بتنی جهت استفاده در کف و سقف ساختمان می پردازد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به همراه لیست قیمت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما