لودینگ

موزاییک 30 در 60

یکی دیگر از ابعاد پرتقاضا برای متریال موزاییک،سایز 30*60 آن است و عمدتا در بازار با اصطلاح موزاییک 30*60 معرفی می شود. کاربری موزاییک ها در جهت پوشش کفپوش ساختمان ها است و سایز 30 در 60 نیز به دلیل شکل مستطیلی که دارد ساختار جدیدی را با ترکیب رنگ های موجود می توان به وجود آورد که در ادامه معرفی از انواع آنها برای شما خواهیم داشت.

انواع موزاییک 30*60

برای تمامی موزاییک های موجود در بازار محدودیتی وجود ندارد و به همین دلیل در مورد معرفی انواع موزاییک 30در60 موجود در بازار محدودیتی نداشته و می توان از واش بتن،پرسی،حضرتی،گرانیتی،شیاردار و همچنین پلیمیری به عنوان تنوع نوع نام برد.

موزاییک 30*60

قیمت خرید موزاییک 30 60 در اصفهان

در ابتدا به بخش قیمت گذاری آن خواهیم پرداخت،از سری عوامل و پارامترهایی که به صورت مستقیم بر روی قیمت این ابعاد تاثیرگذار است می توان به نوع موزاییک و برند تولیدی آن اشاره کرد و اینکه خرید موزاییک در اصفهان را مطرح کردیم به دلیل وجود تعداد بالا کارگاهها و کارخانه های تولید موزاییک در این استان است که موجب شده از آن به عنوان قطب تولید موزاییک در ایران نام برده شود و به مراتب ابعاد 30 در 60 در این شهر بیشتر باشد. گروه رز موزاییک واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما