لودینگ

انواع موزاییک 40در40 اصفهان

بر اساس تقاضاهای ارسالی، در این بخش قصد داریم به معرفی انواع موزاییک 40در40 بپردازیم. این ابعاد جز کاربردی ترین سایز به شمار می آید و عمده کاربری آن نیز در جهت پوشش کف حیاط ساختمان و کفپوش پارکینگ است. البته ما در محتوای مربوطه به موزاییک کف حیاط به شرح نسبی آن پرداخته ایم. از انواع موزاییک 40*40 مورد استفاده در ساختمان می توان به واش بتن، گرانیت، پرسی و شیاردار اشاره کرد.

قیمت موزاییک 40*40

در بخش های قبلی پارامتر ابعاد را به عنوان یکی از عامل های تاثیرگذار بر قیمت می دانیم اما در این بخش می توان نوع و کیفیت تولید را بر قیمت موزاییک 40در40 عاملی تاثیر گذار دانست. البته در بحث قیمت گذاری می توان به برند کارگاه تولیدی را نیز تا حدودی تاثیر گذار دانست که این مورد نیز به کیفیت فرآوری محصولات آن واحد مرتبط است و با توجه به نوسانات قیمتی در حال حاضر شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت روز محصولات، با کارشناسان ما در تماس باشید.

موزاییک 4040

خرید موزاییک 4040 در اصفهان

گروه رز موزاییک با دارا بودن کارگاه فعال در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد استان اصفهان، آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم در زمینه خرید وفروش انواع موزاییک های با سایز 40در40 ارائه دهد و شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری محصولات ما را خرید نمائید.

2 پاسخ به “انواع موزاییک 40در40 اصفهان”

  1. حسینی گفت:

    برای کفپوشی به مساحت 60 متر مربع چندتا موزاییک 40 در 40 نیاز هست؟ قصد دارم به صورت شطرنجی کار کنم. از دو نوع موازییک باشد.

    • مدیر سایت گفت:

      با یک فرمول ساده قابل محاسبه است. 60/0.16، برای مساحت مورد نیاز شما هم تعداد 375 عدد موزاییک مربعی 40 سانتی متر نیاز است. برای ایجاد ساختار شطرنجی، شما باید از یک نوع موزاییک در دو رنگ متفاوت استفاده کنید و نه اینکه از دو نوع موزاییک استفاده کنید. در همین بخش و در بخش محصولات وب سایت ما تنوعی از نظر رنگ بندی قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09130005695
آدرس
اصفهان-نجف آباد-منطقه صنعتی پلیس راه
ایمیل
rose@gmail.com

راه های ارتباطی با ما